Proč zapojit svůj podnik nebo firmu do sítě Czech Wi-Fi pass?

Víte, kdo se ve vaší restauraci, baru, obchodě, škole, nákupním centru či firmě připojuje a kde všude je dostupné vaše heslo? Máte to pod kontrolou? Absolutní kontrola není v současné době v silách provozovatele Wi-Fi sítě pro veřejné využití totiž možná. Podle zákona byste přitom měli znát každého, koho vaše Wi-Fi připojí k internetu. Zejména pak toho, kdo prostřednictvím vašeho připojení pošle poplašnou zprávu nebo nelegální obsah. Bez zabezpečení vám dnes reálně hrozí civilní žaloby od poškozených a v krajním případě i trestní stíhání pro spolupachatelství.

Za porušení zákona hrozí pokuta, třeba 20 mil. Kč. Počet kyberútoků evidovaných Policií ČR neustále roste. V květnu 2018 navíc začne v celé EU platit Obecné nařízení na ochranu osobních údajů (GDPR). Nařízení se dotkne každého, kdo shromažďuje nebo zpracovává osobní údaje Evropanů a řeší i elektronickou komunikaci. Czech Wi-Fi pass je jednoduchý způsob, který za vás vyřeší provoz vaši Wi-Fi.

Pozitiva:

  • Vaše stávající Wi-Fi síť zůstává jak je, není nutné měnit poskytovatele internetu
  • Automatický přístup zákazníků, turistů a dalších k vaší Wi-Fi bez vysvětlování a správy hesel
  • Nástroj informování zákazníků, turistů o svém podniku, obchodě, firmě apod.
  • Zajímavý zdroj příjmů v systému Czech Wi-Fi pass
  • Možnost oslovit veřejnost, turisty, čechy i pravidelné hosty
  • Zabezpečení a obrana vaší Wi-Fi dle platných zákonů ČR a nařízení EU

Být součástí Czech Wi-Fi Pass zabere jen 30 minut

Nejjednodušším způsobem je sdělení požadavku na zavedení CZECH Wi-Fi PASS vašemu poskytovateli internetu nebo správci sítě, s tím, že se jedná o softwarový produkt pro současnou Wi-Fi síť. Nemusíte řešit žádné změny poskytovatele internetu ani předělávání vaší Wi-Fi a kabelů. V 99% byl CZECH Wi-Fi PASS úspěšně nasazen na současné Wi-Fi ve všech provozovnách. Správce sítě už bude určitě o produktu vědět, nebo se může spojit s renomovanými distributory Wi-Fi zařízení a vše vyřeší za Vás.

Jakmile budete mít CZECH W-Fi PASS

Stanete se součástí moderního řešení, které je inspirované a kompatibilní s úspěšnými projekty po celém světě. Wi-Fi přestane být pouze internetem, na který se všichni u vás ptají… Naopak Wi-Fi začnou používat, aniž by se vás ptali (zejména na heslo). Navíc budete moci Wi-Fi využívat pro podporu vlastního business, spokojenosti vašich klientů, prezentace své provozovny a informování o významných událostech nebo akcích jak vašich klientů, tak i lidí ve vašem okolí. Neváhejte se v tomto bodě obrátit na naše osobní konzultanty, kteří vám rádi pomohou s nastavením a ukázkou celého konceptu, ozvěte se nám nebo napiště: obchod@miia.cz.