Produkt CZECH Wi-Fi PASS společnosti Miia SE řeší legislativní dopady i bezpečností požadavky pro nastavení Vaší Wi-Fi tak, aby jste se mohli v klidu věnovat Vašemu hlavním podnikání. Za tímto účelem je potřeba mít aktivní licenci produktu, díky které:

  • Máte jistotu, že někdo aktivně řeší bezpečnost Vaší Wi-Fi a máte podporu společnosti Miia SE.
  • Máte přístup k anonymizovaným statistikám využití vaši Wi-Fi (data uživatelů neposkytujeme třetím stranám).
  • Můžete využívat Wi-Fi portál pro propagaci Vaší provozovny i aktivní komunikaci s klienty.

Poplatek z licence je využíván ke sledování legislativních změn, jejich imeplementaci, zdokonalování produktu, podpoře Vašich požadavků a zabezpeční provozu služby. V závislosti na velikosti Vaší současné Wi-Fi infrastruktury a provozu (počtu uživatelů a množství dat) se bude lišit zapojení Vaši současné Wi-Fi do systému CZECH Wi-Fi PASS. Připjení je možné dvěma způsoby – připojením samostatných Wi-Fi bodů anebo formou multilicence a to připojením celé vaši infrastruktury jako jednoho celku.

Produkt je navržen tak, aby jej bylo možné provozovat na většině současných Wi-Fi prvků splňujících alespoň standardní bezpečnostní standardy. Naše řešení je budováno tak, aby bylo nezávislé na použitém HW a dodavateli internetového připojení. Nejsme distributorem HW ani poskytovatelem internetu.

Licence a způsob zapojení Vaší Wi-Fi je možné zakoupit přímo u společnosti Miia SE anebo u našich distributorů:


Jednotková cena licence pro samostatný Wi-Fi bod je 2.990,- CZK bez DPH, multilicence (zapojení kompletní infrastruktury) na dotaz: obchod@miia.cz.