Hledáme týmové hráče na následující pozice:

Kompletní popis naleznete zde: https://www.prace.cz/nabidka/1198767382/

Své CV s motivačním dopisem a s Vaší aktuální fotografií zasílejte na kariera@miia.cz. Do předmětu uveďte prosím Miia konzultant a své celé jméno.

Hledáme pečlivé programátory, kteří mají praxi s programováním a vývojem webových stránek nebo webových aplikací. Naše spolupráce může začít jako brigáda nebo přivydělání při studiu.

Pošlete stručné informace o sobě a svých cílech v IT světě (příp. CV) na kariera@miia.cz. Do předmětu uveďte prosím Miia Programátor a své celé jméno.

Hledáme proaktivní a logicky uvažující lidi pro doplnění vývojového týmu. Naše spolupráce může začít jako brigáda nebo přivydělání při studiu.

Pošlete stručné informace o sobě a svých cíléch v IT světě (příp. CV) na kariera@miia.cz. Do předmětu uveďte prosím Miia Analytik a své celé jméno.

Hledáme brigádníky pro evidenci kontaktů a jejich zadávání do PC v centru Prahy. Jedná se o zaevidování všech kontaktů na provozovatele obchodů, restaurací a hotelů v dané oblasti s uvedením kontaktu na zodpovědnou osobu pro tuto provozovnu. Vybavení : mobil, případně tablet ( vlastní ). Práce možná i o víkendech.

Odměna 130-200Kč/hod podle dosaženého výsledku.

Pošlete stručné informace o sobě (příp. CV) na kariera@miia.cz. Do předmětu uveďte prosím Miia Brigáda a své celé jméno.