V seznamu Wi-Fi sítí vyberte Wi-Fi pojmenovanou miia_info a klikněte na ní. Vteřinu vyčkejte – během okamžiku se Vám zobrazí přihlašovací stránka, která Vás připojí k internetu.
Miia je nová služba na trhu a jako taková postupně o sobě dává vědět – to je i důvodem, proč čtete tuto odpověď. Jsme firma z České republiky, máme oficiální aplikaci pro iOS a Android, byli jsme ověřeni mnoha institucemi, naši službu myslíme naprosto vážně. Najdete nás v nákupním centru Arkády nebo na vybraných automatech Coca Cola, s těmito a mnoha dalšími subjekty máme oficiální smlouvy a jsme pro ně důvěryhodný partner. 
Tyto údaje slouží pro vytvoření Vašeho účtu v systému Miia. Pro všechny platí stejné pravidlo, cílem je poskytovat bezpečnou službu. Zadání telefonního čísla a ověřovací SMS je běžná praxe tzv. dvoufaktorové autentizace = procesu bezpečného přihlášení, které se používá v internetovém bankovnictví nebo platbách kartou na internetu. Nyní jej zavádí i Apple do všech svých zařízení a v průběhu června i do aplikací třetích stran. Tyto informace nikomu nesdílíme ani nepředáváme dál, nikdo Vám na základě těchto informací nebude volat.