Proč využívat Czech Wi-Fi pass jako běžný uživatel?

Využíváte často Wi-Fi v restauracích i na jiných veřejných místech a chcete mít stále svá data pod kontrolou a chráněná? Běžné a nechráněné Wi-Fi sítě jsou častým cílem zneužití, zejména pak sledování uživatelů, jejich dat a co vlastně toho, co na internetu děláte. K Czech Wi-Fi pass se připojíte pomocí hotspotu anebo mobilní aplikace „Miia“, která váš telefon, tablet či notebook připojí do všech zabezpečených Wi-Fi sítí bez znalosti hesla a zcela automaticky. Je obdobou celoevropské Wi-Fi sítě Fon. Zahraniční turisté jsou zvyklí používat zabezpečené připojení a jistotu stále častěji hledají i Češi. S aplikací šetříte svá mobilní data, nemusíte žádat obsluhu podniků o heslo sítě, surfujete rychleji. Jste připojení k bezpečné Wi-Fi.

Jak Czech Wi-Fi pass funguje?

Jako běžný uživatel nemusíte řešit žádná hesla do Wi-Fi sítě. Stačí si jednoduše stáhnout aplikaci a využívat automaticky tisíce hotspotů a jejich nabídek. Moderní a bezpečné připojení vás okamžitě připojí do bezpečné sítě, prostřednictvím které můžete surfovat rychleji, pohodlně a naprosto bez obav, a to na území celé Prahy a České republiky. Po první registraci, která je zapotřebí pro aktivaci aplikace, již nejsou zapotřebí žádná další ověřování. K Wi-Fi hotspotu Czech Wi-Fi Pass se připojují pouze ověření uživatelé, a proto nemusíte mít obavu z toho, že by vaši práci na internetu sledoval člověk u vedlejšího stolu.

Proč zapojit svůj podnik nebo firmu do sítě Czech Wi-Fi pass?

Víte, kdo se ve vaší restauraci, baru, obchodě, škole, nákupním centru či firmě připojuje a kde všude je dostupné vaše heslo? Máte to pod kontrolou? Absolutní kontrola není v současné době v silách provozovatele Wi-Fi sítě pro veřejné využití totiž možná. Podle zákona byste přitom měli znát každého, koho vaše Wi-Fi připojí k internetu. Zjeména pak toho, kdo prostřednictvím vašeho připojení pošle poplašnou zprávu nebo nelegální obsah. Bez zabezpečení vám dnes reálně hrozí civilní žaloby od poškozených a v krajním případě i trestní stíhání pro spolupachatelství. Za porušení zákona hrozí pokuta, třeba 20 mil. Kč. Počet kyberútoků evidovaných Policií ČR neustále roste. V květnu 2018 navíc začne v celé EU platit Obecné nařízení na ochranu osobních údajů (GDPR). Nařízení se dotkne každého, kdo shromažďuje nebo zpracovává osobní údaje Evropanů a řeší i elektronickou komunikaci. Czech Wi-Fi pass je jednoduchý způsob, který za vás vyřeší provoz vaši Wi-Fi.

Pozitiva:

  • Automatický přístup zákazníků, turistů a dalších k vaší Wi-Fi
  • Nástroj informování zákazníků, turistů o svém podniku, obchodě, firmě apod.
  • Klid na práci – není nutné žádné sdělování hesel od personálu do Wi-Fi sítě např. v cizích jazycích
  • Možnost oslovit veřejnost, turisty i pravidelné hosty
  • Zabezpečení a obrana vaší Wi-Fi dle platných zákonů ČR a nařízení EU
  • Zajímavý zdroj příjmů z plateb návštěvníků, turistů v systému Czech Wi-Fi pass
  • Vaše stávající Wi-Fi síť zůstává jak je, není nutné měnit poskytovatele internetu
  • Být součástí Czech Wi-Fi Pass zabere jen 30 minut. Od té doby jste chráněni a turisté, zákazníci, klienti o vás hned vědí
  • Možnost využití zkušební provoz až na 90 dní zdarma

 

FAQ – Často kladené dotazy

V seznamu Wi-Fi sítí vyberte Wi-Fi pojmenovanou CZECH_Wi-Fi_PASS a klikněte na ní. Vteřinu vyčkejte – během okamžiku se Vám zobrazí přihlašovací stránka, která Vás připojí k internetu.
CZech WI-Fi pass je nová služba na trhu a jako taková postupně o sobě dává vědět – to je i důvodem, proč čtete tuto odpověď. Jsme firma z České republiky, máme oficiální aplikaci pro iOS a Android, byli jsme ověřeni mnoha institucemi, naši službu myslíme naprosto vážně. Najdete nás v nákupním centru Arkády nebo na vybraných automatech Coca Cola, s těmito a mnoha dalšími subjekty máme oficiální smlouvy a jsme pro ně důvěryhodný partner. 
Tyto údaje slouží pro vytvoření Vašeho účtu v systému Miia. Pro všechny platí stejné pravidlo, cílem je poskytovat bezpečnou službu. Zadání telefonního čísla a ověřovací SMS je běžná praxe tzv. dvoufaktorové autentizace = procesu bezpečného přihlášení, které se používá v internetovém bankovnictví nebo platbách kartou na internetu. Nyní jej zavádí i Apple do všech svých zařízení a v průběhu června i do aplikací třetích stran. Tyto informace nikomu nesdílíme ani nepředáváme dál, nikdo Vám na základě těchto informací nebude volat.